לכל שאלה התקשרו: 054-4243079
דף הבית אחים/יות מרכזי תחום קישורים לאתרים מצגות הצעות עבודה יצירת קשר

טיפול תומך

 קבוצת העניין הארצית של אחיות הקהילה הוקמה בשנת 1986 על ידי עליזה יפה, אחות ראשית של האגודה למלחמה בסרטן באותה עת לאחר שהיא זיהתה צורך זה. עליזה ריכזה קבוצה זו במשך שנים רבות, עד פרישתה לגימלאות בשנת 2008. אחת המטרות הראשונות של הקבוצה הייתה הגדרת התפקיד של אחות אונקולוגית בקהילה. מאמר מפורט על אחיות אונקולוגיות בקהילה ניתן למצוא בגיליון השלישי של ביטאון הסיעוד האונקולוגי  בישראל שהוא הגיליון החגיגי שהופק לציון 30 שנה להקמת העמותה לקידום הסיעוד האונקולוגי. בהמשך הקבוצה התרחבה גם לאחיות טיפול תומך בקהילה ובבתי החולים. הקבוצה מונה כיום כשבעים וחמש אחיות.
 
המפגשים מתקיימים באגודה למלחמה בסרטן כשלוש פעמים בשנה. מטרת המפגשים: עדכון ידע, דיון בסוגיות משותפות, בניית שיתופי פעולה בין בתי החולים והקהילה, שיתוף בסוגיות משותפות, תמיכה רגשית וחיזוק תחושת שייכות לגוף מקצועי ארצי. לצורך עדכון הידע וטיפוח ופיתוח הפן הרגשי-רוחני והרב תרבותי מוזמנים אנשי מקצוע שונים מתחומים  שונים ומגוונים בהתאם לנושא עליו מתמקדים באותו המפגש. אחרי עליזה יפה ריכזה את הקבוצה ליויה כסלו, אחות ראשית באגודה למלחמה בסרטן ומשנת 2015 מרכזת אותה רינה דיכל, אחות אונקולוגית, מומחית קלינית בטיפול תומך.
כנסים ואירועים קרובים
02/05/2018 - ערב עיון לחברות העמותה מדרום הארץ (רחובות עד אילת) בנושא פליאציה
לחצו לפרטים נוספים >>
08/05/2018 - מפגשים מקצועיים בהמטואונקולוגיה
הנכם מוזמנים לשלושה מפגשים מקצועיים בנושא: Lymphoma ו-CLL- סוגיות, כלים ומיומנויות (12.6.18 , 8.5.18 , 6.3.18). במשרדי חברת רוש בהוד השרון.
לחצו לפרטים נוספים >>
15/05/2018 - מפגש מקצועי בנושא מורכבות הטיפול באדם עם תחלואה מרובה
מפגש מקצועי חשוב בנושא: "מה שמעבר למחלת הסרטן: מורכבות הטיפול באדם עם תחלואה מרובה" במלון "רמדה על הים". במפגש נלמד ונדון בהיבטים סיעודיים, רפואיים, פסיכו-חברתיים, פרקטיים ורוחניים בהקשר לאדם עם תחלואה מרובה או עם מגבלות רקע נוספות (מצ"ב תוכנית).
לחצו לפרטים נוספים >>
לקבלת פרטים ויצירת קשר השאירו פרטים
שם:
טלפון: *
מייל:
 
פרטי התקשרות

054-4243079
רביבים 7 גבעתיים, 5348505בניית אתר: NetOne