לכל שאלה התקשרו: 054-4243079
דף הבית אחים/יות מרכזי תחום קישורים לאתרים מצגות הצעות עבודה יצירת קשר

מתאמות שד

 קבוצת העניין של אחיות השד הוקמה בעקבות השתלמות של כחודש ימים בנושא סרטן שד שהתקיימה ביוני 1997 באנגליה. השתתפו בסדנא כעשרים אחיות שנבחרו על ידי מנהל הסיעוד של משרד הבריאות. בעקבות ההשתלמות, אותן האחיות התגבשו לקבוצת עניין, כאשר בשלב מסוים, לאחר מספר חודשים, עליזה יפה, האחות הראשית של האגודה למלחמה בסרטן באותה עת לקחה על עצמה לרכז אותה.
הקבוצה מונה כיום כחמישים אחיות מבתי החולים ומהקהילה. המפגשים מתקיימים, לרוב באגודה למלחמה בסרטן כארבע-חמש פעמים בשנה. מטרת המפגשים: עדכון ידע, דיון בסוגיות משותפות, בניית שיתופי פעולה בין בתי החולים והקהילה, שיתוף בפרוטוקולים של עבודה, תמיכה רגשית וחיזוק תחושת שייכות לגוף מקצועי ארצי. לצורך עדכון הידע מוזמנים אנשי מקצוע שונים מתחום הרפואה האונקולוגית, הכירורגיה, הפיזיותרפיה, התזונה, הסקסולוגיה ועוד, ולצורך תמיכה רגשית  מתקיימות סדנאות מגוונות. בין השאר הקבוצה עוסקת גם בעריכת מחקרים משותפים.
כנסים ואירועים קרובים
02/05/2018 - ערב עיון לחברות העמותה מדרום הארץ (רחובות עד אילת) בנושא פליאציה
לחצו לפרטים נוספים >>
08/05/2018 - מפגשים מקצועיים בהמטואונקולוגיה
הנכם מוזמנים לשלושה מפגשים מקצועיים בנושא: Lymphoma ו-CLL- סוגיות, כלים ומיומנויות (12.6.18 , 8.5.18 , 6.3.18). במשרדי חברת רוש בהוד השרון.
לחצו לפרטים נוספים >>
15/05/2018 - מפגש מקצועי בנושא מורכבות הטיפול באדם עם תחלואה מרובה
מפגש מקצועי חשוב בנושא: "מה שמעבר למחלת הסרטן: מורכבות הטיפול באדם עם תחלואה מרובה" במלון "רמדה על הים". במפגש נלמד ונדון בהיבטים סיעודיים, רפואיים, פסיכו-חברתיים, פרקטיים ורוחניים בהקשר לאדם עם תחלואה מרובה או עם מגבלות רקע נוספות (מצ"ב תוכנית).
לחצו לפרטים נוספים >>
לקבלת פרטים ויצירת קשר השאירו פרטים
שם:
טלפון: *
מייל:
 
פרטי התקשרות

054-4243079
רביבים 7 גבעתיים, 5348505בניית אתר: NetOne